LSI SAS 9211-8i SGL značky LSI Logic - 12F9

image for LSI SAS 9211-8i SGL provided by Zítra doma

Řadič nabízí přenosovou rychlost až 6 Gb/s.

Rozšiřuje funkce paralelních pevných disků SCSI a jednou z hlavních výhod této technologie je možnost integrace 3,5 palcových jednotek SAS s jednotkami Serial ATA v jednom zařízení. Dual-port architektura umožňuje snadné zapojení typu fail-over. Pro připojení disku se využívají stejné kabely a konektory jako pro disky s rozhraním Serial ATA. Host systémy i storage jsou připojeny dvojími cestami a data jsou neustále dostupná i v případě selhání některé z komponent. SAS je inovovaná generace rozhraní SCSI zvyšující výkonnost ukládacích systémů a zlepšující jejich dostupnost. Díky těmto portům můžete rozšířit svůj stolní počítač o další pevné disky.

Full-duplexní architektura zajistí, aby storage zařízení dodávalo data k host systému ve stejnou dobu, když host systém posílá další příkazy ke storage zařízení.

Disky s tímto rozhraním najdou uplatnění např. v databázových a vysokotransakčních aplikacích, u vysoce dostupných dat, ale také při archivaci dat či jejich zálohování.

Parametry a specifikace: Rozhraní: PCIe x8 2.0 Porty: Interní: 2x SAS port Rozhraní disků: 8x SATA/ SAS Podporované operační systémy: Microsoft Windows SUSE Linux, Red Hat Linux VMware Solaris Řadič navíc umožňuje konfigurovat připojená úložiště do pole RAID. Tato možnost nabízí mimořádnou pružnost a škálovatelnost. Další výhody jsou např. integrita dat, spolehlivost a možnost připojit až 16256 disků do jedné domény.

Výkonný PCI řadič LSI SAS 9211-8I je osazený dvěma interními SAS porty.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 28 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 12F9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty